Przysmaki dla psów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów stanowią formę atrakcyjnego dodatku w diecie psa i mają naprawdę wiele zastosowań! Wysokiej jakości przysmaki są nie tylko niesamowicie pyszne ale i zdrowe, a ty za ich pomocą możesz rozpieśćić Twojego psa i pokazać mu, jak bardzo go kochasz. Zdrowe przysmaki dla psa mają wiele zastosowań – warto wykorzystać je w treningu, jako nagrodę dla pupila lub zdecydować się na specjalistyczne przysmaki dla psa, mające zastosowania dentystyczne czy wzmacniające kości.

Oczywiście, żadnych smaczków nie powinieneś oferować psu na własną rękę. Sprawdź najpierw, jakie informacje na temat dawkowania przygotował producent, lub skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Zalety przysmaków dla psów

Za każdym razem, gdy zakupisz ulubione przez Twojego psa przysmaki okażesz mu czułość i przywiązanie – on doskonale rozumie Twój gest i z pewnością da Ci do zrozumienia, jak bardzo go docenia. Pyszne przekąski to jeden z najprostszych sposobów na wzmocnienie więzi łączącej Cię z Twoim psem.

Naturalne przekąski dla psa także źródło dodatkowych witamin i składników odżywczych, co sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie diety każdego psa. Jako produkty szczególnie bogate w witaminy A oraz E, smakołyki dodadzą naszemu pupilowi sił i energii na kolejny długi spacer. Podawać je możesz między posiłkami, jako formę deseru, czy po prostu od serca.

Smaczki dla psa to także doskonała nagroda podczas treningu. Kupując treserki pamiętać jednak musisz, by nie podawać ich psu “na piękne oczy” – w ten sposób ani Ty, ani Twój pies do niczego nie dojdziecie. Do treningu najlepiej nadają się przekąski łatwe do żucia, aby pies nie miał trudności z pogryzieniem ich.

 

Naturalne przysmaki dla psów

Dodając do swojego koszyka przysmak dla pupila, zwróć uwagę nie tylko na jego cenę, ale również i smak. Najlepsze przysmaki treningowe i weterynaryjne to bowiem takie, które charakteryzują się naturalnym składem, bez zbędnych, chemicznych dodatków czy konserwantów. W naszym sklepie znajdziesz właśnie takie produkty – są to najwyższej jakości przekąski do gryzienia i żucia przygotowane z drobiu, wołowiny i innych rodzajów mięsa.

 

Rodzaje przysmaków dla psa

Istnieje bardzo wiele rodzajów przekąsek, którymi możesz obdarzyć swojego czworonoga. Ciasteczka, paszteciki, nadziewane kości, dropsy, suszone uszy – do wyboru, do koloru. Pamiętaj jednak, że przekąski powinny być nie tylko pysznym smakołykiem, lecz spełniać również pewne założenia funkcjonalne. Podobnie jak standardowy pokarm, smakołyki dla psa należy dobrać mając na uwadze stan jego zdrowia i indywidualne potrzeby.

Naturalne przysmaki dentystyczne

Dentystyczne przysmaki powinny być odpowiednio twarde – tak, by ślinianki wydzielały więcej śliny, a same smakołyki mechanicznie oczyszczały zęby podczas żucia. Oczywiście, powinny one również zawierać aktywne substancje czynne, które wspomogą psa w utrzymaniu optymalnej czystości jamy ustnej i ograniczyły narastanie kamienia zębowego. Tego typu smakołyki powinieneś podawać swojemu psu najlepiej codziennie – oczywiście dostosowując ich wielkość oraz twardość do rasy i wielkości psa.

Przysmaki na stawy i kości

Przekąski takie świetnie nadają się do suplementacji szczególnie wśród starszych psów, które bardzo często mają problemy ze zdrowiem Co powinny zawierać takie smakołyki? Na pewno glukozaminę oraz NNKT, ponieważ pomagają one w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia i znacząco wzmacniają kości. Jeśli nie wiesz, jakiego rodzaju przysmaki wybrać dla swojego psa, skonsultuj się z lekarzem weterynarii – chętnie Ci pomoże.

Przekąski dla psów otyłych

Jeśli chcesz zaoferować przyjacielowi coś do żucia, ale jesteś zaniepokojony ilością spożywanego przez niego pokarmu, lub ma on wręcz stwierdzoną nadwagę, sięgnij po propozycje dietetyczne. Zawierają one bowiem mniej tłuszczów i są generalnie mniej kaloryczne, oferują za to solidną porcję białka i niezbędnych witamin. Oczywiście pamiętać musisz, że nawet najbardziej odpowiednie dla psa przysmaki to tylko suplementy – aby pupil zachował zdrowie regularnie kontroluj jego dietę.