Akcesoria dla psów

Akcesoria dla psów

Każdy miłośnik psów z pewnością chce jak najlepiej dla swojego pupila. Najlepszej jakości karmy, legowiska, maszynki do strzyżenia, szczotki, zabawki. Akcesoriów dla tych małych i dużych słodziaków znajdziemy na prawdę dużo. Produkty w naszym sklepie z pewnością przypadną do gustu Waszym czworonożnym przyjaciołom. Gorąco zachęcamy do przeczytania naszej oferty.

Legowiska i maty dla twojego pupila

Psy zamieszkiwane w naszych domach, często lubią wskakiwać na wygodne i czyste kanapy. Mimo, że chcemy dla niego dobrze, to i tak zwykle prosimy go, aby zszedł. Przychodzimy do Państwa z wygodnymi legowiskami dla zwierzaków. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór wygodnych i różnorodnych gniazdek dla pupila. Począwszy od dużej gamy kolorów i wzorów, kończąc na miękkich i specjalnie dostosowanych dla psiaków łoży. Legowisko ma wbudowaną podstawę antypoślizgową, co zmniejsza jego przemieszczanie się. Nawet zwykłe podróże nie muszą być takie straszne. Zamiast zostawić zwierzaka w domu, warto pomyśleć o macie, która ma wbudowany nieprzepuszczalny materiał. Oferujemy wygodne i łatwe w obsłudze dywaniki na czas podróży. Niezbędne przy długich wyjazdach, gdzie nie mamy możliwości zatrzymania się.

Szczotki, grzebienie i rolki dla małych i dużych psów

Pielęgnacja naszych pupili jest tak samo ważna jak ich żywienie. Aby pięknie wyglądały, mamy dostępne różnego rodzaju szczotki do wyczesywania sierści. Przydatne między innymi po wyjściach ze dworu, kiedy włosy psiaka są ubrudzone od błota. Szczotka nie tylko musi mieć za zadanie doprowadzić sierść do porządku, ale też może przynosić przyjemność dla czworonoga. Dobrym rozwiązaniem, który można uznać jako 2 w 1, jest rękawica, która ma na sobie małe wypuklenia, które ułatwiają usuwać luźną sierść. Idealne dla wrażliwych zwierząt. Warto tez zaopatrzyć się w zgrzebło carding, które ułatwia usuwanie nadmiernej ilości sierści, tym bardziej w okresie po zimowym.

Akcesoria dla psa

W tej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju miski na karmę i wodę. W zależności od wielkości głowy psa, należy dobrać odpowiedni rozmiar. Dostępne są ciekawe kolory i wzory, które na pewno przykują uwagę. Zwracamy również uwagę na bezpieczeństwo, które jest u nas priorytetem. Dlatego miski te, są wykonane tak, aby nie zrobiły krzywdy w żaden sposób. Dla dużych łakomczuchów, którzy nie mogą się powstrzymać od szybkiego jedzenia, mamy specjalne miski, które spowalniają prędkość jedzenia. Jest to dobry sposób na urozmaicenie podania karmy i chwila zabawy w poszukiwaniu smakołyków.

Maszynki do strzyżenia psów

Dla osób, które chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy, polecamy maszynki do strzyżenia psów z naszego sklepu. Mają Państwo możliwość zamienienia się na chwilę w psich fryzjerów i możliwość ostrzyżenia ich według własnych preferencji. W ofercie znajdziemy same maszynki bądź cały zestaw z niezbędnymi pomocnymi przyrządami.