Dla psów

Internetowy sklep zoologiczny dla psów “ZOORODEO”

Większość osób nie wyobraża sobie życia bez swoich czworonożnych przyjaciół. Wiemy, że zagościły one zarówno w naszych sercach, jak i w naszych domach już na dobre. Właściciele psów szukają dla nich zawsze produktów najwyższej jakości. Dbają o ich odpowiednią dietę tak, by zaspokoić ich najważniejsze potrzeby. Oferują im naturalne przysmaki, by mogły dać upust swoją naturalna potrzebę gryzienia oraz kupują rozmaite zabawki.

Na rynku istniej wiele sklepów zoologicznych, warto jednak wybierać tylko te, które oferują najlepsze produkty dla naszych przyjaciół.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich pupili. Dbamy o najlepszą jakość karm, preparatów do pielęgnacji oraz zabawek.

Co oferujemy? Oferujemy najwyższej jakości produkty i akcesoria dla zwierząt!

W naszym internetowym sklepie dla psów można znaleźć:

  • Akcesoria dla psów

W ofercie dla psów posiadamy szeroki wybór zabawek, karm mokrych i suchych, przysmaków oraz akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Karmy mokre i suche

Niezbędna dla zdrowia każdego psa jest jego odpowiednia dieta. Najbardziej popularne karmy sprzedawane w marketach często nie są w stanie zaspokoić potrzeb psów, a także nie są dobrze zbilansowane. Nasz sklep oferuje karmy między innymi takich marek jak Alpha Spirit. Jest to świetna jakościowo mokra, mono białkowa karma. W postaci delikatnego, puszystego musu wpasuje się w gusta nawet tych najwybredniejszych zwierzaków. W sklepie można znaleźć z tej samej firmy także karmy suche oraz pół wilgotne.

  • Zabawki

Psy to zwierzęta mające naturalna potrzebę żucia i gryzienia. Młode psy, a w szczególności szczenieta w ten sposób poznają świat. Zaspokajając im tą ważną potrzebę niwelujemy powstały w ich organiźmie stres związany np. ze zmianą miejsca zamieszkania. W naszej ofercie znajdziecie zabawki wszelkiego rodzaju z bardzo różnych materiałów. Począwszy od piłek sznurkowych po twarde gryzaki dla większych psiaków.

  • Legowiska i klatki

Każdy posiadacz psa wie doskonale jak ważny jest dla niego odpoczynek. By zagwarantować swojemu psu najwygodniejsze miejsce do spania, warto zapoznać się z naszym asortymentem. Legowiska wykonane z mocnych i wytrzymałych materiałów przetrwają długi czas. Wygodne legowisko to podstawa każdego czworonoga, zapewniające mu bezpieczeństwo i najlepszą wygodę. Dodatkową zaletą oferowanych przez nasz sklep legowisk jest wykonanie ich z wytrzymałych materiałów a tym samym łatwe w czyszczeniu.

W naszej ofercie znajdziecie klatki kenelowe zyskujące coraz większą popularność. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego psa dające mu poczucie bezpieczeństwa i świadomość własnego miejsca w domu, w którym może odpocząć i nikt nie będzie mu przeszkadzać.

  • Transportery

W życiu każdego psa przychodzi taki moment, w którym musi zostać przewieziony w innej miejsce. Zwykle takie sytuacje mają miejsce, gdy zwierzę ma wizytę u weterynarza lub przeprowadzką się w nowe miejsce zamieszkania. Żeby zapewnić swojemu zwierzęciu najlepsze warunki należy wybrać odpowiedni dla niego transporter. Warto zwrócić uwagę na jego gabaryty i dopasować je do wielkości psiaka. Odpowiedni transporter to taki, w którym pupil ma możliwość się położyć, stanąć, a także się bez problemu obrócić. Wszystkie oferowane przez nas transportery maja podane na stronie wymiary, więc bez na spokojnie dopasujecie cos odpowiedniego.

  • Akcesoria pielęgnacyjne

Warto zaznaczyć, że w ofercie posiadamy także akcesoria pielęgnacyjne dla zwierząt. Są to szczotki, grzebienie oraz maszynki do strzyżenia. Odpowiednia pielęgnacja włosa kub sierści zwierząt zapewnia im odpowiednie warunki do wzrostu, a nam mniej sprzątania.

Sklep zoologiczny dla psów online

Dla psów długowłosych bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Włos takich psiaków potrzebuje częstego szczotkowania. Zaniedbana sierść potrafi sprawić zwierzęciu duży dyskomfort, a nie kiedy nawet zlepiać się w brzydkie filce.

Zaoferuj swojemu psu wszystko co najlepsze, a z pewnością będzie Ci za to wdzięczny!

Życzymy udanych zakupów!