Żwirki tofu dla kotów

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

ŻWIREK TOFU DLA KOTA

Często nurtującym właścicieli kotów pytaniem jest jaki żwirek dla swojego kota wybrać? Na rynku istnieje wiele możliwości wyboru różnego rodzaju żwirków dla kotów. Oczywiście żwirek powinien odpowiadać przede wszystkim naszemu pupilowi. Całkowitą nowością w świecie kocich akcesoriów jest żwirek tofu dla kota. Jest to niesamowicie ekologiczny żwirek. Ta naturalna opcja podłoża do kuwety kota jest bardzo dobrym rozwiązaniem i z pewnością po pierwszym wybudowaniu i zaakceptowaniu przez kota zostanie podstawowym produktem, który jest wybierany przez posiadaczy tych futrzaków.

Żwirek super zbrylający tofu

Kuweta ze żwirkiem jest obecna w każdym kocim domu. Jej zadaniem jest bycie miejscem zaspakajania potrzeb fizjologicznych kota. Wypełnienie takiej kuwety musi zatem spełniać pewne wymogi kota i jego właściciela. Kot czuje się komfortowo w czystych i higienicznych warunkach natomiast posiadacz kota zazwyczaj stroni od brzydkich zapachów w swoim mieszkaniu bądź domu. Dlatego świetnym rozwiązaniem spełniającym wszystkie te warunki jest stosowanie w kociej kuwecie żwirku z tofu. Wszystko po to aby kuwet była bezpieczna dla kota.

Żwirek tofu

Jest wyjątkowo chłonnym produktem. Pochłania nie tylko wilgoć i mocz ale także nieprzyjemne zapachy. Ponadto jest łatwy w użytkowaniu. Praca przy sprzątaniu kuwet przebiega szybko i sprawnie. Żwirek tofu cechuje się tym, że bardzo szybko ulega zbrylowaniu się w kontakcie z cieczą. Co więcej jest to produkt naturalny. Zachowanie czystości z zastosowaniem takiego żwirku jest łatwe i szybkie. Wystarczy jedynie zebrać np. za pomocą łopatki do kuwet zbrylowaną cześć żwirku i na jej miejsce dosypać świeży żwirek.

Zalety żwirku tofu:

  • Zbrylanie się i pylenie: Żwirek tofu jest praktycznie nie palnym produktem. Żwir jest w formie bardzo drobnych granulek. Jest wyjątkowo lekki, a co aż tym idzie nie roznosi się wszędzie wokół kuwety. Duża miękkość produktu sprawia, że jest miły i przyjemny dla kocich łapek. Dodatkowym pozytywnym walorem takiego żwirku jest prędkość zbrylania się produktu i fakt, że zbrylony nie skleja się z czystym granulatem. Żwirek również nie przykleja się do kuwety dla kota, ani do łopatki. Przez to sprzątanie jest bardzo ułatwione. Sypkość żwirku sprawia, że kot czuje się jak w naturalnych warunkach, czyli na piasku. Kot ma możliwość kopania i grzebania w żwirku. Jest to żwirek zbrylający się dla kotów. Dzięki niemu kuweta będzie sucha czysta. Takie działania stanowczo hamują rozwój baterii sprawiając, że żwirek jest zdrowy dla kota.
  • Pochłanianie zapachów: Taki żwirek doskonale pochłania zapachy. Dzięki temu po domu nie unosi się zapach kociego moczu. Niektóre żwirki z tofu mają różne zapachy np. przyjemny zapach wiśni. Przez jasnoróżowy kolor żwirek prezentuje się w kociej kuwecie niezmiernie estetycznie. Żwirek z tofu sam wpływa na usuniecie z kuwety brzydkich zapachów.
  • Wydajność oraz utylizacja: Żwirek jest naturalny, a co za tym idzie przyjazny środowisku. Co więcej dzięki brylowaniu produkt starcza na dłużej gdyż nie ma konieczności wymiany całej zawartości kuwety gdy tylko nasz kot się do niej załatwi. Wystarczy za pomocą łopatki usunąć zanieczyszczenie uzupełnić i gotowe.

Hilton żwirek

Jednym z lepszych producentów żwirku tofu jest Hilton. Ich produkty typu hilton żwirek cechują się wysoką jakością. Zatasowane tofu posiada wyjątkową zdolność do absorbcji moczu. Niewątpliwie produkty tej firmy hamują rozwój bakterii sprawiając że kuweta będzie czyta i bezpieczna dla kota. Przez to, że żwirek dla kota jest natyrany można go wyrzucać do toalety. Zazwyczaj opakowanie zawiera 2,5kg i można go postawić niemal wszędzie np. w toalecie.

Dużą ofertę produktów takich jak: żwirek zbrylający hilton i inne kategorie kocich produktów znajdziesz w naszym sklepie na stronie https://zoorodeo.eu/. Każdy żwirek dla kotów posiada swój opis i zawiera informacje dotyczące właściwości. U nas znajdziesz najnowszy żwirek dla kota hilton. Mamy różne opcje dostawy i rozbudowane menu. Wszystko w trosce o dobro i zdrowie Twojego pupila.